Новости

АЛЕКСАНДР ПОЛИЩУК против Мафии коллег по перу

04.09.2013

Враження після гри із журналістами у ресторані "Околиця"

© Олесь Поліщук, професійний журналіст,
спеціально та ексклюзивно для сайту www.lotos-invest.com


У середу, 21 серпня, MAFIA CLUB ІНВЕСТ від тренінгового центру "Лотос-інвест" було проведено відкритий турнір гри "Мафія" для представників засобів масової інформації.


    Вперше, але явно не востаннє. Колегам по перу сподобалося.

    Особисто для автора цих рядків - було цікаво і пограти, і поспілкуватися з колегами - як добре відомими, так і з незнайомими. Приміром, Вікторія Мамотюк, з якою я дружу у соцмережах - в реальному житті виявилась ще  привабливішою та інтелектуальнішою (от, бачите, як "Мафія" допомагає почуватися більш розкуто та бути собою). Сергій Сидорчик приємно здивував усіх своїм іміджем, і неординарним стилем гри. А страхового брокера Ігоря Ковалевського самого можна було прийняти за газетяра-професіонала - він так чітко себе вів, привертаючи до себе увагу своїм почуттям  гумору та коректністю.
   - Дякую, що не "вбив", - звернувся до мене Олександр Поліщук (відомий також як "Дядько Пол"), редактор порталу "Все. Чесні новини". - Мені сподобалося. Із задоволенням прийду ще.
   Кажуть, "перший млинець - завжди глевкий". Але у організатора Тренінг Центр "Лотос-інвест" все вийшло майже ідеально. Прикро лише, що гра відбулася в середу - коли готуються видання. Тому колег із рідних колективів "Рівненської правди" та із "Льонокомбінату" не було (із "4 влади" не прийшли з іншої причини). Думаю і сподіваюсь, що наступного разу усе виправиться.

  Водночас прикро, що не попередили про доречність, і бажаність обміну візитками, як на інших іграх "Мафії". Мене, наприклад, зацікавили дві журналістки, які мали два схожі ніки-бейджики - "Стильна леді" (на неї також казали "Стальна леді") та "Стильна пані", які разом із тим були досить різними і зовнішньо, і манерою гри.

   - Уявляєш, тільки увійшла в раж (у азарт), як одразу "прибрали". І так два рази, - посміхається відома телеведуча й журналістка Оксана Фусик. - Але гра, природно, сподобалася.
   Вартий уваги і ресторано-готельний комплекс "Околиця", у якому відбувався турнір з "Мафії". Хоч ресторан справді на околиці міста, однак сервіс справді бездоганний, комфортно, красиво, затишно. Ввічливий обслуговуючий персонал.

   Привертали увагу своєю креативністю та неординарністю різні ніки-бейджики, як ось: "Стих", "Джанго", "Алекс Палестина", "Шанелька", "Мозок Нової Європи" та багато інших.
   Наприкінці двох ігр були призи. Вийшла практично "безпрограшна лотерея" для усіх - отож, дорогі колеги, робіть висновки, і не пропустіть свого шансу у наступний раз. (... Ліричний відступ. Мені ще хтось обіцяв дві упаковки чаю. Отож і автору цих рядків слід прийти на наступну мафію. Жарт гумору. Колеги по перу розуміють, яку надзвичайну роль у інтелектуальній діяльності відіграє чай та кава, особливо якщо людина - "сова"). Сама "Околиця" виявила до нас щедру гостинність: мінеральна вода "Боржомі" тощо. А смачним чаєм пригостила торгова марка «EDEMS».
  У перших двох іграх автору було особливо цікаво. "Дядько Пол" дуже оперативно адаптувався, і навчався грати досить швидко. "Вітьок Чугай" грав досить досвідчено, але його вдавана індиферентність не завадила програти у другий раз. Ксенія Циганчук обрала ще одну ефективну форму гри, захисту та нападу. Окрім логіки та інтуїції, вона дуже стильно і гарно одягнулася - чоловіки зиркали на неї зацікавлено, жінки-ревниво.

  Але зараз про працівників пера та диктофона, особливо тих, хто привернув увагу, і кого я добре знаю. Це Володимир Струс, "Дядько Пол" Олександр Поліщук,  Сергій Сидорчик, Юрій Дюг і Марина Фурс, Ірина Нечипорук, Оксана Фусик, Юрій Журавель, Вікторія Мамотюк, Ольга Піхун, Анна Радько та інші. Хоча важлива не кількість, а якість.
  Ведуча "Дона Роса" (Наталія Кириченко) й справді була Королевою квітів. Почуття гумору, стилю та смаку, елегантність, непередбачуваність і щось чарівно-невловиме - все це надихало грати й вигравати. Наостанок подумалося: добре, що була гра для журналістів-професіоналів, у перервах ми могли поспілкуватися на "робочі" теми. Водночас цікаво було б влаштувати таку гру лише, наприклад, для психологів-психотерапевтів. Адже "Мафія" розвиває не лише логіку та інтуїцію, а й комунікабельність, фантазію, вміння опинитися на місці іншої людини і ще вміння прагматично й розумно розраховувати свої кроки до значимої людини, друга чи рідного - якщо він належить до "ворожого клану". Якщо не вірите - спробуйте і ви.
Вам сподобається :)

Більше фото з турніру тут

З повагою,
Олесь Поліщук, журналіст
+ 380969646121, скайп aieks_p

Поделитесь этим с друзьями